تبلیغات در مدیانیوز

 
راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران
 
دوره‌های دانشگاهی رسانه و ارتباطات
 

--------------------------------------------
mevlana rumi
Jalaluddin Mohammad (Rumi), the Persian Sufi poet and Mystic
--------------------------------------------
مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای
مطالعات فرهنگی، مطالعات رسانه‌ای، مطالعات ارتباطی
--------------------------------------------

 

آخرین اخبار


- گوگل ۳۲ نام دامنه را تصاحب کرد
- پرونده اکتا به دیوان دادگستری اروپا ارجاع شد
- اعتراض به خودکشی تعدادی از کارگران اپل در چین
- قوانین تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی
- فناوری‌های تشخیص چهره به کمک تبلیغات می‌آیند
- این هرم وارونه نمی‌ماند: پاسداشت ۴۰ سال روزنامه‌نگاری حسین قندی
- حمله هکرها به بازار بورس آمریکا در حمایت از جنبش وال‌استریت
- رئیس گوگل 1.5 میلیارد دلار سهامش را می‌فروشد
- تولید تبلت ۲۰۰ دلاری توسط ارتش پاکستان
- مایکروسافت چرخه زندگی ویندوزها را طولانی می‌کند

 

گروه خبری: تلویزیون

تاریخ ارسال: جمعه، 7 اسفندماه 1388  

 

قرار‌داد یک میلیاردی تلویزیون‌های اروپایی با فیفا برای جام‌جهانی

 
 

فیفا قرار‌داد یک‌ میلیارد دلاری را برای پخش مسابقات جام جهانی 2010 با برخی شبکه‌های اروپایی امضا کرد.  

 
 

فیفا قرار‌داد یک‌ میلیارد دلاری را برای پخش مسابقات جام جهانی 2010 با برخی شبکه‌های اروپایی امضا کرد.

به گزارش ایسنا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا کشورهایی هستند که با فیفا قرار‌داد پخش مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را بسته‌اند. این قرارداد با همکاری اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اروپا به امضا رسیده و سپس هر کشور به طور مجزا با فیفا قرار‌داد بسته است.

آسوشیتدپرس، اعلام کرده‌است که مبلغ حاصل از قرار‌داد فیفا با کشورهای اروپایی دوبرابر مبلغی است که از فروش حق پخش تلویزیونی مسابقات جام جهانی 2006 آلمان به کشورهای اروپایی رسید.

به گزارش ایسنا، فیفا به تازگی فهرستی از کشورهایی که به خرید حق پخش مسابقات جام جهانی 2010 اقدام کرده‌اند، منتشر کرده‌است و در میان کشورهایی که با فیفا قرار‌داد امضا کرده‌اند، نام ایران هم به‌چشم می‌خورد. در این فهرست آمده‌است که صدا‌وسیمای ایران (‌آی‌آرآی‌بی) به‌صورت رایگان بازی‌ها را پخش می‌کند.

در آرژانتین دو شبکه‌ی تلویزیونی (کانال 7 و تله‌فه‌) مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 را رایگان پخش می‌کنند. در کنار این دو شبکه، دو شبکه‌ی ماهواره‌یی و کابلی نیز در ازای دریافت حق اشتراک، این بازی‌ها را به روی آنتن می‌برند.

کانال اس‌بی‌اس استرالیا، لیدر‌تی‌وی آذربایجان، بی‌تی‌آر‌سی بلاروس و آر‌تی‌اس‌اچ آلبانی این مسابقات را رایگان پخش می‌کنند.

در برزیل دو شبکه‌ مسابقات جام جهانی فوتبال را رایگان پخش می‌کنند و سه شبکه پولی این مسابقات را به روی آنتن می‌فرستند. کانادا هم به دو زبان فرانسه و انگلیسی مسابقات را رایگان پخش می‌کند.

در آلمان شبکه‌های ز‌د ‌دی اف و ای‌آر‌دی مسابقات را رایگان به روی آنتن می‌برند، البته ARD تنها 46 مسابقه را پخش می‌کند. آرتی‌ال هم 18 مسابقه را رایگان پخش می‌کند. شبکه‌ی اسکای دوچلند آلمان هم مسابقات را پولی به روی آنتن می‌برد.

در فرانسه دو شبکه‌ی تی‌اف‌یک و فرانس تلویژن مسابقات را رایگان پخش می‌کنند. هم‌چنین کانال + هم در ازای دریافت پول مسابقات را به روی آنتن می‌برد.

به گزارش ایسنا، شبکه‌های آمریکایی به سه زبان مسابقات جام جهانی فوتبال را پخش می‌کنند کانال ای‌بی‌سی به‌طور رایگان و به زبان انگلیسی مسابقات را به روی آنتن می‌برد. ای‌اس‌پی‌ان به‌صورت سه‌بعدی و پولی این مسابقات را پخش می‌کند. در آمریکا دو شبکه‌ هم به‌صورت رایگان و به زبان اسپانیایی مسابقات را پخش می‌کنند.

در انگلیس بی‌بی‌سی و آی‌تی‌وی رایگان مسابقات جام جهانی فوتبال را پخش می‌کنند. در کره جنوبی SBS به‌صورت رایگان و اس‌بی‌اس ورزشی در ازای دریافت حق اشتراک این مسابقات را پخش خواهد کرد.

ان‌چی‌کی و فوجی‌تی‌وی ژاپن این مسابقات را رایگان پخش می‌کنند. در ایتالیا هم شبکه‌ی RAI هر روز یک مسابقه‌ی فوتبال را رایگان به روی آنتن می‌برد. شبکه‌ی اسکای ایتالیا نیز همه مسابقات را پولی پخش می‌کند.

بر اساس این گزارش ایسنا، شبکه‌های رادیویی متعلق به کشورهای برزیل، دانمارک، پرتقال، ایرلند، ایتالیا، سوئد، انگلیس و آمریکا حق پخش مسابقات فوتبال جام جهانی 2010 را خریداری کرده‌اند.

هم‌چنین کشورهای پرتقال، انگلیسی، آمریکا و مکزیک نیز از طریق اینترنت مسابقات فوتبال را بر روی آنتن می‌برند.

 
 

ارسال مطلب به:

Cloob del.icio.us  Digg Socializer  
 

 

 

 رسانه‌های جمعی | رسانه‌های اجتماعی | رسانه‌های دیجیتال | رسانه‌های شخصی | روزنامه‌نگاری | علوم ارتباطات | زندگی رسانه‌ای | تبلیغات | سازمان‌های رسانه‌ای | رویدادها

صفحه اول |
راهنمای روزنامه‌نگاران | راهنمای دانشگاه و آموزش | رسانه‌های اجتماعی | برچسب‌ها | پیوندها | نقشه ‌سایت | تبلیغات | درباره ما | RSS

 
 
صفحه اول
رسانه‌های جمعی
رسانه‌های دیجیتال
رسانه‌های شخصی
رسانه‌های اجتماعی
سازمان‌های رسانه‌ای
رویدادهای رسانه‌ای
زندگی رسانه‌ای
علوم ارتباطات
روزنامه‌نگاری
تبلیغات
 
خبرنامه

با وارد کردن ایمیل و مشترک شدن در خبرنامه، مطالب روزانه ارسال می‌شود

 

 

 

 
info-at-medianews.ir Feed Google Plus Twitter Facebook FriendFeed