اسامی نفرات برگزیده شده از سوی هیات نهایی داوران شانزدهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها و پایگاههای اطلاع رسانی اینترنتی اعلام شد.
به گزارش ایسنا، دبیرخانه جشنواره شانزدهم با صدور بیانیهای، اسامی نفرات برگزیده جشنواره امسال را به شرح ذیل اعلام و یادآوری کرد. جایزه به پدیدآورنده اثر برگزیده اعطا میشود و منبع چاپ اثر، در هیچ گونه فرآیندی، از قبیل بررسی و داوری آثار، مدنظر قرار نگرفته است.
در بخش خبرگزاریها؛
رشته خبر: صمد حسن نیا سماکوش رتبه اول و تقی دژاکام رتبه دوم و سید ابراهیم علیزاده سوم شدند.
رشته مصاحبه: حسین جودوی، رتبه اول، محمود نکونام رتبه دوم و زهرا عدالتی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته گزارش: مریم گل باز رتبه اول، محمدرضا شکرالهی دوم و زهرا عدالتی سوم شدند.
رشته عکس: حسینعلی راشکی رتبه اول و امین نظری دوم شدند.
در بخش ویژه؛
رشته اصلاح الگوی مصرف: سید ابوالفضل جعفرنژاد رتبه اول، زهرا قدیانی رتبه دوم و سید جعفر حسینی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته اخلاق انتخاباتی: سید نظام مولا هویزه رتبه اول و کوروش شجاعی بورآباد رتبه دوم را کسب کردند.
رشته دهه چهارم انقلاب: ارسلان محمدی رتبه اول، آمنه آدینه رتبه دوم و عبدالله مرادی بلشتی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته پایداری فلسطین: حسن خامهیار رتبه اول، هادی محمدی رتبه دوم و وحید جلیلی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته اهدای عضو: اعظم طیرانی بحرینی رتبه اول، لیلا خطیبزاده رتبه دوم و ساسان نیکرفتار خیابانی رتبه سوم را کسب کردند.
بخش مطبوعات سراسری؛
رشته مقالات جنبی: مهسا ماهپیشانیان رتبه اول، سعید محمدجعفری رتبه دوم و محمدمهدی مظاهری رتبه سوم را کسب کردند.
رشته زن و خانواده: مریم بهریان خرقان رتبه اول، صدیقه سامانی رتبه دوم و شکوفه شیبانی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته تیتر: علیرضا صادقی درجزینی رتبه دوم و حنیف غفاری رتبه سوم را کسب کردند.
رشته مصاحبه: احمد عبدالهزاده رتبه اول، مهدی ملک محمد رتبه دوم، فاطمه رحیمی کمیرمی سوم شدند.
رشته گزارش غیرخبری: مجید فکری رتبه اول، مریم رضاخواه رتبه دوم و نرگس رضایی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته سرمقاله: محمد کاظم انبارلویی رتبه اول، حمید امیدی رتبه دوم، حسام الدین برومند رتبه سوم را کسب کردند.
رشته عکس غیرخبری: منصوره معتمدی رتبه اول، سید محمد شبیری رتبه دوم شدند.
رشته گزارش خبری: زهره کهندل رتبه اول، نرگس احساندار رتبه دوم و مریم یوشیزاده رتبه سوم را کسب کردند.
رشته عکس خبری: نعیم محمدی رتبه اول را کسب کرد.
رشته طنز تصویری: رسول آذرگون رتبه اول، محمدعلی رجبی رتبه دوم و اکبر ترابپور رتبه سوم را کسب کردند.
رشته طنز مکتوب: حنیف غفاری رتبه اول و لویزا هدایتی رتبه دوم را کسب کردند.
رشته خبر: محمدحسین مهذب، رتبه اول، ریحانه محمدی رتبه دوم و حمیده گودرزی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته مقاله فرهنگی هنری: محمدرضا اسدزاده رتبه اول، حسین خزایی رتبه دوم و مصطفی جلالیفر رتبه سوم را کسب کردند.
بخش مطبوعات محلی؛
رشته خبر: فاطمه صادقیان دزکی رتبه سوم را کسب کرد.
رشته عکس: سید علی موسوینژاد رتبه اول، سعید سروش رتبه دوم و مرتضی الیاسی رتبه سوم را کسب کردند.
رشته مقاله: لیلا صفری رتبه اول، امیر حلالی رتبه دوم و رضا صالحی پژوه رتبه سوم را کسب کردند.
رشته مصاحبه: علیرضا صلواتی رتبه اول، فرهاد رشوند رتبه دوم و پریسا صفری رتبه سوم را کسب کرد.
رشته طراحی و صفحهآرایی: رسول محمدی رتبه اول را کسب کرد.
رشته سرمقاله: روحالله رشیدی رتبه دوم را کسب کرد.
رشته گزارش: حمیدرضا معصومیان بجستانی رتبه اول، پری اشتری رتبه دوم و مینا کیانی رتبه سوم شدند.
رشته خبر: رضا صالحی پژوه رتبه اول و محمدجواد نوری رتبه دوم را کسب کردند.
بخش پایگاههای اینترنتی؛
رشته مصاحبه: علی البرزی رتبه اول را کسب کرد.
رشته عکس: نعیم احمدی رتبه اول را کسب کرد.
رشته گزارش: یزدان امیدی رتبه اول، زهرا سیفی رتبه اول، فهمیه محمدخانی رتبه دوم و محمدرضا شکرالهی رتبه سوم را کسب کردند.
بخش رسانههای خارجی؛
علی منتظری از دبی اسپرت رتبه اول و مختار سگوندیپرتو از الوفاق رتبه دوم را کسب کردند.
بخش نمایشگاه جانبی عکس؛
محمدرضا علی مددی رتبه اول، محمدحسن باقری رتبه دوم و مهدی سروری رتبه سوم را کسب کردند.