تبلیغات در مدیانیوز

 
راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران
 
دوره‌های دانشگاهی رسانه و ارتباطات
 

--------------------------------------------
mevlana rumi
Jalaluddin Mohammad (Rumi), the Persian Sufi poet and Mystic
--------------------------------------------
مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای
مطالعات فرهنگی، مطالعات رسانه‌ای، مطالعات ارتباطی
--------------------------------------------

 

آخرین اخبار


- گوگل ۳۲ نام دامنه را تصاحب کرد
- پرونده اکتا به دیوان دادگستری اروپا ارجاع شد
- اعتراض به خودکشی تعدادی از کارگران اپل در چین
- قوانین تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی
- فناوری‌های تشخیص چهره به کمک تبلیغات می‌آیند
- این هرم وارونه نمی‌ماند: پاسداشت ۴۰ سال روزنامه‌نگاری حسین قندی
- حمله هکرها به بازار بورس آمریکا در حمایت از جنبش وال‌استریت
- رئیس گوگل 1.5 میلیارد دلار سهامش را می‌فروشد
- تولید تبلت ۲۰۰ دلاری توسط ارتش پاکستان
- مایکروسافت چرخه زندگی ویندوزها را طولانی می‌کند

 

گروه خبری: دسترسی به اینترنت

تاریخ ارسال: دوشنبه، 26 مهرماه 1389  

 

ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در تهران هفت درصد است

 
 

به عقیده مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با توجه به اینکه ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر تهران هفت درصد است، ارائه فناوری وایمکس موجب منسوخ شدن اینترنت پرسرعت(ADSL) نخواهد شد. 

 
 

وایمکس نیوز - به عقیده مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با توجه به اینکه ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در شهر تهران هفت درصد است، ارائه فناوری وایمکس موجب منسوخ شدن اینترنت پرسرعت(ADSL) نخواهد شد.

محمد خجسته نیا با بیان این مطلب گفت: فناوری وایمکس و ADSL هر کدام ویژگی‌ها و قابلیت‌های مخصوص به خود را دارند، بنابراین کاربران بر اساس نیاز‌های خود اقدام به انتخاب سرویس خواهند کرد.

وی افزود: در صورتی که از انواع قابلیت‌هایی که فناوری سیمی دارد استفاده شود، می‌تواند عامل انگیزشی برای مشتریان باشد تا از همان فناوری استفاده کنند و دیگر به دنبال تغییر فناوری نباشند.

خجسته نیا گفت: از طرفی وایمکس هم به دلیل ویژگی‌های انعطاف پذیرش قدرت زیادی در جذب مشتریان دارد، اما با این وجود معتقدم که فناوری وایمکس جایگزین ADSL نخواهد شد.

خجسته نیا بیان کرد: همان طوری که رسانه‌های الکترونیکی باعث حذف رسانه‌های کاغذی نشدند، هر فناوری جدیدی هم فناوری‌های قدیمی‌تر را کنار نخواهد زد و باعث انقراضش نخواهد شد.

به گفته خجسته نیا کاربران با توجه به نیازها و ملاک هایی که در نظر دارند به دنبال یک فناوری می‌روند که این عوامل ممکن است مربوط به منطقه‌ای باشد که متقاضی در آنجا سکونت دارد، ممکن است بحث تعرفه سرویس مدنظر باشد و این احتمال هم وجود دارد که مشتری به دنبال دریافت سرویس با سرعت مشخصی باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه در عصر ارتباطات رقابت و همکاری لازم و ملزوم یکدیگرند در مورد رسیدن به شاخص‌های جهانی ضریب نفوذ اینترنت، گفت: هر چند ارائه دهندگان سرویس‌ وایمکس و ADSL رقبای یکدیگر در بازار اینترنت پرسرعت محسوب می‌شوند، اما آنها باید در رساندن کشور به شاخص‌های جهانی ضریب نفوذ اینترنت با یکدیگر همکاری کنند.

وی افزود: تا 5 سال آینده شاخص ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت در دنیا به 50 درصد می رسد که در شاخص مذکور هم اکنون برخی از کشورهای توسعه یافته از این رقم هم بالاترند، بنابراین انتظار داریم کشورمان که در بسیاری از شاخص‌ها از متوسط جهانی بالاتر است در این شاخص هم به نقطه مطلوب برسد.

ارائه 300 هزار پورت پرسرعت تا دو ماه دیگر در تهران

خجسته نیا، ضریب نفوذ اینترنت پرسرعت را در تهران را هفت درصد عنوان کرد و گفت: رسیدن به شاخص 50 درصدی همکاری و همیاری همزمان ارایه دهندگان وایمکس و ADSL را می‌طلبد.

وی در مورد اینترنت ارایه شده توسط مخابرات و دلایل توقف ارائه آن در مراکز مخابراتی گفت: انتهای سال گذشته 80 هزار پورت ADSL در اختیار مخابرات استان تهران قرار گرفت که تقریبا تمامی آنها ارایه شده است.

وی افزود: دلیل اینکه هم اکنون ارایه ADSL در برخی از مراکز متوقف شده است تمام شدن امکانات ارائه سرویس است، اما در مراکزی که هنوز پورت داریم همچنان ADSL ارائه می‌شود.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران در مورد برنامه آینده مخابرات در ارائه اینترنت پرسرعت، گفت: از ابتدای زمستان امسال حدود 300 هزار پورت در اختیار مخابرات قرار می‌گیرد که از طریق مراکز مخابراتی به متقاضیان عرضه می شود.

وی افزود: تاکنون استقبال از اینترنتی که توسط مخابرات ارائه شده بسیار خوب بوده و به نظر می‌رسد علت آن سابقه طولانی و موثر مخابرات در ارائه خدمات مخابراتی به مشتریان بوده است.

 
 

ارسال مطلب به:

Cloob del.icio.us  Digg Socializer  
 

 

 

 رسانه‌های جمعی | رسانه‌های اجتماعی | رسانه‌های دیجیتال | رسانه‌های شخصی | روزنامه‌نگاری | علوم ارتباطات | زندگی رسانه‌ای | تبلیغات | سازمان‌های رسانه‌ای | رویدادها

صفحه اول |
راهنمای روزنامه‌نگاران | راهنمای دانشگاه و آموزش | رسانه‌های اجتماعی | برچسب‌ها | پیوندها | نقشه ‌سایت | تبلیغات | درباره ما | RSS

 
 
صفحه اول
رسانه‌های جمعی
رسانه‌های دیجیتال
رسانه‌های شخصی
رسانه‌های اجتماعی
سازمان‌های رسانه‌ای
رویدادهای رسانه‌ای
زندگی رسانه‌ای
علوم ارتباطات
روزنامه‌نگاری
تبلیغات
 
خبرنامه

با وارد کردن ایمیل و مشترک شدن در خبرنامه، مطالب روزانه ارسال می‌شود

 

 

 

 
info-at-medianews.ir Feed Google Plus Twitter Facebook FriendFeed