اسامی برگزیدگان بخشهای مختلف یازدهمین جشنواره رادیو اعلام شد.
به گزارش ایسنا، برگزیدگان بخشهای مستند و مستند ـ گزارشی، ترکیبی و جنگ، کودک، پاکدست، بخش ویژه و سایت در پایان پنلهای برگزار شده در خلال یازدهمین جشنواره رادیو و سومین اجلاس صدا معرفی و تقدیر شدند.
بر این اساس در این بخشها بیشترین جوایز را برنامهسازان ایرانی به خود اختصاص دادند.
بخش سایت
سایت رادیو فرهنگ/ مدیر / علی اکبر خدابخش
سایت شبکه صدای آشنا /خبرنگار/ نسترن داداشی
سایت رادیو معارف/ فنی/ سلمان عرب عاملی
سایت شبکه صدای آشنا/ عکاس/حسن نثاری
سایت رادیو معارف/ طراح/ علی شفیعی
سایت رادیو معارف/ نویسنده/ محسن جان جانی
سایت رادیو معارف/ نویسنده/ محمدرضا عباسی مولائی
سایت رادیو معارف/ نویسنده/ محمد طاها یزدانی مقدم
بخش پاکدست
پاکدست نوا/ تهیه کننده اول/ امیر حیدری
پاکدست رسانه بهار/ تهیه کننده دوم/ حسین حیدری
بخش کتاب گویا
کتاب تاریخچه جام جهانی/ تهیه کننده اول/ طیبه سادات کمالی
کتاب بوی خوش یاسهای امین الدوله/ تهیه کننده دوم/ مژگان سهرابی
صدابرداران
مکث/ صدابردار دوم/ سمیه حسنی
به وقت تهران/ صدابردار دوم/مختار شکیبا
کوچه رادیو پلاک ١٧/ سعیده بداغی/آرزو مهشید محمد ملکی
سلام ایران/ وحیده خلسه
آرم رادیو معارف/ علی اکبر شرفی
خانه مهر /حسین خلیل نژاد
کودک خلاق/ داریوش گودرزی
نمایش رادیویی بنجامین باتن/ رضا طاهری
آرم رادیو معارف/ سعید رحیمی
بخش ویژه
کشاورزی در جهانی که گرم می شود/
تهیه کننده اول/ شاشکینگ مومی گاتی و سامان گالا مومی گاتی(هندوستان)
مهاجران/ تهیه کننده دوم/ الس الویگ (گرینلند)
قصه بود و نبود/ نویسنده اول/ فاطمه زارع
کشاورزی در جهانی که گرم می شود/ نویسنده دوم/ گاناشیا(هندوستان)
پایان کبوتر/ سردبیر اول/ ساجد قدوسیان(ایران)
قصه بود و نبود/ گوینده اول/مریم نازنین آرمان(ایران)
کشاورزی در جهانی که گرم می شود/ گوینده دوم/ راشمی
مهاجران/محقق اول/السالویگ (گرینلند)
بخش مقاله
- رسانه ها و رویکرد سیال مخاطبان (احمد میرزایی و الهه ایزدی)
- شبکه جوان و ویژگی های مطلوب در برنامه سازی (لیلا اخوان تویسرکانی)
- اصول برنامه سازی رادیویی در جهت کنترل آسیب های اجتماعی (شهلا باقری)
- رسانه، سلامت زنان و خانواده (عفت رسولی ثانی آبادی)
- برنامه های رادیویی و نقش آن در بهبود رفتارهای فردی و اجتماعی در مناطق روستایی ایران(دکتر حمید برقی و حمید گنجایش)
بخش مستند و مستند گزارشی
گلبانگ محمدی/تهیه کننده اول/ ندا رادمهر (ایران)
نوری برای یک دوست/ تهیه کننده دوم/ الگا ایوانووا (اوکراین)
گل درد/ گوینده دوم/ ناصر ممدوح (ایران)
نوری برای یک دوست/ سردبیر اول/ مارینا گات سووا (اوکراین)
گل درد/ گزارشگر دوم/ الهه بیات (ایران)
گلبانگ محمدی/ کارشناس مجری/ واعظ پور (ایران)
بخش ترکیبی و جنگ
تا حالا همه چیز خوب است/تهیه کننده اول/ آنا ریموند (فرانسه)
نشانی/ تهیه کننده دوم/ مهدی شاه رضایی و علیرضا محمدنیا (ایران)
تا حالا همه چیز خوب است/ سردبیر اول/ تونی رگناد(فرانسه)
طلوع بندگی/ سردبیر دوم/ سعید اردیانی (ایران)
عقاب عشق/ نویسنده اول/ سیدامیر بنی هاشمی (ایران)
طلوع بندگی/ نویسنده دوم/ اعظم السادات جعفر آبادی (ایران)
عقاب عشق/ محقق اول/ سید امیر بنی هاشمی
تا حالا همه چیز خوب است/ مجری دوم/ لیدیا لانچ (فرانسه)
نشانی/ گزارشگر اول/ محمد علائی(ایران)
طلوع بندگی/ گزارشگر دوم/ علی رشیدی
عقاب عشق/ گوینده اول/ امیرپیرمرادی (ایران)
بخش کودک
باغ آیه ها/ تهیه کننده اول/ مسعود رضا خالقی (ایران)
کرم شبتاب/ تهیه کننده دوم/ زنگ آیو هانگ وی وی (چین)
بخش ترکیبی
باستاره ها/ تهیه کننده دوم/ مجید میرزایی (ایران)
***
به گزارش ایسنا، به نفرات اول تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ١٥٠٠ دلار جایزه اهدا می شود. همچنین به نفرات دوم لوح تقدیر و ١٠٠٠ دلار جایزه اهدا می شود.