تبلیغات در مدیانیوز

 
راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران
 
دوره‌های دانشگاهی رسانه و ارتباطات
 

--------------------------------------------
mevlana rumi
Jalaluddin Mohammad (Rumi), the Persian Sufi poet and Mystic
--------------------------------------------
مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای
مطالعات فرهنگی، مطالعات رسانه‌ای، مطالعات ارتباطی
--------------------------------------------

 

آخرین اخبار


- گوگل ۳۲ نام دامنه را تصاحب کرد
- پرونده اکتا به دیوان دادگستری اروپا ارجاع شد
- اعتراض به خودکشی تعدادی از کارگران اپل در چین
- قوانین تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی
- فناوری‌های تشخیص چهره به کمک تبلیغات می‌آیند
- این هرم وارونه نمی‌ماند: پاسداشت ۴۰ سال روزنامه‌نگاری حسین قندی
- حمله هکرها به بازار بورس آمریکا در حمایت از جنبش وال‌استریت
- رئیس گوگل 1.5 میلیارد دلار سهامش را می‌فروشد
- تولید تبلت ۲۰۰ دلاری توسط ارتش پاکستان
- مایکروسافت چرخه زندگی ویندوزها را طولانی می‌کند

 

گروه خبری: بزرگداشت

تاریخ ارسال: یکشنبه، 2 خردادماه 1389  

 

گرامی‌داشت روز جهانی ارتباطات در دانشگاه آزاد برگزار شد

 
 

گرامی‌داشت روز جهانی ارتباطات با حضور دانشجویان، اساتید و کارشناسان این حوزه صبح و عصر روز گذشته از سوی انجمن علمی فرهنگی ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در تالار شهید باکری آن دانشگاه برگزار شد.  

 
 

گرامی‌داشت روز جهانی ارتباطات با حضور دانشجویان، اساتید و کارشناسان این حوزه صبح و عصر روز گذشته از سوی انجمن علمی فرهنگی ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی در تالار شهید باکری آن دانشگاه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم تعدادی از اساتید و کارشناسان حوزه به ایراد سخنرانی پرداختند.

مطبوعات کشور با بحران مخاطب رو به روست

در بخشی از این مراسم افشین محمدی - مدیر مسوول روزنامه فرهیختگان - با اعتقاد بر اینکه جامعه مطبوعاتی کشور با بحران مخاطب رو به رو است اظهار کرد: مخاطبان اصلی ما دانشجویان هستند و تلاش ما بر این امر استوار است که مطالبی که در روزنامه فرهیختگان منتشر می‌شود برای آن‌ها قابل استفاده باشد.

محمدی با تأکید بر اینکه روزنامه‌های امروز ایران با معضلی به نام بی‌مخاطبی رو به رو هستند، گفت: روزنامه در ایران جایگاهی ندارد و باید به دنبال راهی بود که بتوان با مخاطب ارتباط برقرار کرد. در روزنامه فرهیختگان هم تمام سعی و تلاشمان این است که روزنامه‌نگاری را به شکل حرفه‌یی انجام دهیم.

جامعه سالم نیازمند تبادل اطلاعات است

مهدیه صالحی - رئیس دانشکده علوم اجتماعی واحد تهران مرکزی - نیز گفت: جامعه سالم نیازمند تبادل اطلاعات و اخبار توسط وسایل ارتباط جمعی است.

او خاطر نشان کرد: خوشبختانه به مناسبت روز ارتباطات تب و تابی در استادان و دانشجویان به‌وجود آمده تا با بهره‌مندی از دانش صاحب‌نظران گام‌هایی مهم در پی‌ریزی یک جامعه سالم و تداوم حیات علم در کشور برداشته شود.

وی افزود: زمانی یک جامعه سالم بر اساس اصول علمی به وجود می‌آید که برای ارتباط افراد آن جامعه و تبادل اطلاعات و اخبار، افراد متخصص و وسایل مورد نیاز موجود باشد.

صالحی همچنین اظهار کرد: علوم ارتباطات با توجه به زمینه‌های مختلف از قبیل ارتباطات انسانی، تبلیغات، وسایل ارتباط جمعی، تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و... نقش اساسی در رشد آگاهی ملت دارند و در حال حاضر با توسعه فن‌آوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی زمینه گذر از جامعه صنعتی به جامعه اطلاعاتی و دانش محور را فراهم می‌کند.

رئیس دانشکده علوم اجتماعی واحد تهران مرکزی تصریح کرد: امروز انجمن ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی واحد تهران مرکزی، استادان، دانشجویان با ارائه مقالات، نشست‌ها و میزگردها سعی در ارائه آخرین دستاوردهای علمی این رشته را دارند.

شبکه‌های اجتماعی محصول تجربه‌های مشترک هستند

دبیر انجمن علمی فرهنگی ارتباطات دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی نیز با این اعتقاد که شبکه‌های اجتماعی محصول تجربه‌های مشترک افراد با یکدیگرند، گفت: این بار ما یعنی دانشجویان علم ارتباطات تصمیم گرفته‌ایم که مای جدیدی ایجاد کنیم، بدون توجه به زمان و مکان، هرکجا که درس می‌خوانیم در خدمت ارتباط بهتر باشیم.

اسماعیل حق‌پرست ادامه داد: شبکه‌های اجتماعی چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی محصول تجربه‌های مشترک هستند، دراین راه سختی‌های زیادی متحمل شده‌ایم که همه را به پای اولین کار می‌گذاریم، اما «ما» شکل گرفته است و از این موضوع بسیار خوشحال هستیم و خوشحال‌تر از آن اینکه تابوهای بالادستی خود را شکسته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: این بار در نسل ما قرار نیست ارتباطات به طول میز چند استاد در یک دانشگاه خلاصه شود، ما می خواهیم آغازکننده این راه جدید در ارتباطات باشیم، راهی به درازای همه میزهای زندگیمان.

در ادامه این همایش از احسان رحیم‌زاده - دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباطات-، عبدالرضا کاهانی - کارگردان سینما -، همایون خسروی - مدیر مسوول نشریه هنر و ادبیات - که در پنل تصویرشناسی گرامی‌داشت روز جهانی ارتباطات حضور داشتند تقدیر به عمل آمد.

 
 

ارسال مطلب به:

Cloob del.icio.us  Digg Socializer  
 

 

 

 رسانه‌های جمعی | رسانه‌های اجتماعی | رسانه‌های دیجیتال | رسانه‌های شخصی | روزنامه‌نگاری | علوم ارتباطات | زندگی رسانه‌ای | تبلیغات | سازمان‌های رسانه‌ای | رویدادها

صفحه اول |
راهنمای روزنامه‌نگاران | راهنمای دانشگاه و آموزش | رسانه‌های اجتماعی | برچسب‌ها | پیوندها | نقشه ‌سایت | تبلیغات | درباره ما | RSS

 
 
صفحه اول
رسانه‌های جمعی
رسانه‌های دیجیتال
رسانه‌های شخصی
رسانه‌های اجتماعی
سازمان‌های رسانه‌ای
رویدادهای رسانه‌ای
زندگی رسانه‌ای
علوم ارتباطات
روزنامه‌نگاری
تبلیغات
 
خبرنامه

با وارد کردن ایمیل و مشترک شدن در خبرنامه، مطالب روزانه ارسال می‌شود

 

 

 

 
info-at-medianews.ir Feed Google Plus Twitter Facebook FriendFeed