تبلیغات در مدیانیوز

 
راهنمای آنلاین روزنامه‌نگاران
 
دوره‌های دانشگاهی رسانه و ارتباطات
 

--------------------------------------------
mevlana rumi
Jalaluddin Mohammad (Rumi), the Persian Sufi poet and Mystic
--------------------------------------------
مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای
مطالعات فرهنگی، مطالعات رسانه‌ای، مطالعات ارتباطی
--------------------------------------------

 

آخرین اخبار


- گوگل ۳۲ نام دامنه را تصاحب کرد
- پرونده اکتا به دیوان دادگستری اروپا ارجاع شد
- اعتراض به خودکشی تعدادی از کارگران اپل در چین
- قوانین تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی
- فناوری‌های تشخیص چهره به کمک تبلیغات می‌آیند
- این هرم وارونه نمی‌ماند: پاسداشت ۴۰ سال روزنامه‌نگاری حسین قندی
- حمله هکرها به بازار بورس آمریکا در حمایت از جنبش وال‌استریت
- رئیس گوگل 1.5 میلیارد دلار سهامش را می‌فروشد
- تولید تبلت ۲۰۰ دلاری توسط ارتش پاکستان
- مایکروسافت چرخه زندگی ویندوزها را طولانی می‌کند

 

گروه خبری: میکروبلاگ

تاریخ ارسال: جمعه، 1 خردادماه 1388  

 

«مدیانیوز» رتبه نخست سایت‌های خبری در جشنواره آنلاین وب‌سایت‌های ایران

 
 

هیات داوران دومین جشنواره آنلاین وب‌سایت‌های ایران رای نهایی خود را در خصوص سایت‌های برتر سال ۱۳۸۷ اعلام کرد. سایت www.medianews.ir به دلیل استفاده از امکانات وب ۲ جهت اطلاع‌رسانی و پوشش خبری با رای هیات داوران، رتبه نخست را در گروه سایت‌های خبری کسب کرد.  

 
 

وبنا - هیات داوران دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران رای نهایی خود را در خصوص سایت های برتر اعلام کرد.

هیات داوان، در گروه سایت دانلود، به توجه به محتوای مشابه بیشتر وب سایت ها و ارائه نرم افزار های قفل شکسته و عدم رعایت کپی رایت در این گروه هیچ سایتی را شایسته ی دریافت عنوان برترین سایت وب فارسی ندانست.

هیات داوران، در گروه موبایل، سایت www.gsm.ir را به همراه www.gsmaria.com به دلیل پوشش خبری و ارائه اطلاعات کامل و به روز به طور مشترک، شایسته‌ی دریافت رتبه نخست دانست.

هیات داوران دومین جشنواره آنلاین وب سایت های ایران، مجله اینترنتی پریانا www.pariyana.com را به دلیل نوآوری در موضوع و راه اندازی اولین مجله اینترنتی در حوزه اینترنت، و همچنین طراحی کاربرپسند و ارائه نسخه PDF در گروه نشریات آنلاین شایسته‌ی دریافت رتبه نخست دانست.

سایت www.idevcenter.com در گروه آموزش به انتخاب هیات داوران با توجه به ارائه‌ای نوین در محتوای آموزشی و استفاده از ویکی برای مشارکت کاربران در تولید محتوا را شایسته ی دریافت رتبه نخست دانست.

در گروه وبلاگ هیات داوران سایت بلاگفا www.blogfa.com را به دلیل پایداری در ارائه سرویس به کاربران و سادگی در استفاده و ایجاد وبلاگ تسط کاربران شایسته‌ی دریافت رتبه نخست با عنوان برترین سرویس وبلاگ در سال 1387 دانست.

در گروه اطلاع‌رسانی سایت www.aftab.ir به دلیل به روز بودن، ارائه اطلاعات جامع ، سادگی و قدرت بارگذاری سریع از طرف هیات داوران شایسته‌ی دریافت رتبه نخست در گروه اطلاع رسانی دانسته شد.

سایت تراوین www.travian.ir به دلیل ارائه‌ای نوین از بازی آنلاین و ایجاد محیطی سرگرم‌کننده برای کاربران به همراه سایت www.iransong.com که امکان مشارکت کاربران را در تولید محتوا فراهم می‌کند، به طور مشترک، عنوان سایت برتر در گروه سرگرمی را دریافت کردند.

در میان سایت‌های خبری، سایت www.medianews.ir به دلیل استفاده از امکانات وب 2 جهت اطلاع رسانی و پوشش خبری با رای هیات داوران، رتبه نخست را در گروه سایت‌های خبری کسب کرد.

در بخش ابزار وب، سایت وبگذر www.webgozar.com به دلیل گستردگی ارائه خدمات و ارائه خدمات مناسب و با کیفیت هم تراز با خدمات بین المللی، از سوی هیات داوران عنوان سایت برتر در گروه ابزار وب را دریافت کرد.

در بخش سایت‌های ورزشی سایت برد و باخت www.bordobakht.com به دلیل طراحی بسیار زیبا و پوشش خبری جامع و به روز لیک برتر فوتبال ایران و همچنین ارائه جداول و آمار حرفه ای از سوی هیات داوران حائز کسب رتبه اول شد.

در بخش سایت‌های آگهی، سایت ایستگاه www.istgah.com به دلیل پوشش جامع و دسته بندی متنوع و هم چنین اطلاعات جامع آگهی‌ها در وب و قابلیت جستجوی گسترده در این گروه از سوی هیات داوران حائز رتبه اول شد.

سایت www.digikala.com به دلیل طراحی کاربندپسند و ارائه اطلاعات کامل از محصولات و همچنین دارا بودن مطالب آموزشی، تالار گفتگو جهت نقد و بررسی کالاها از سوی هیات داوران عنوان برترین سایت فروشگاهی سال 1387 را از آن خود کرد.

هیات داوران، سایت بالاترین www.Balatarin.com را به دلیل نوآوری در وب 2 و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در طراحی سایت شایسته‌ی دریافت رتبه نخست در گروه سایت‌های سوشیال‌نیوز دانست.

در بخش شبکه‌های اجتماعی سایت وبز و کلوب به‌صورت مشترک حائز رتبه اول شدند، سایت کلوب www.cloob.com به دلیل طراحی سایت و استفاده از متدهای برنامه نویسی جدید، و سایت www.webzzz.com به دلیل سادگی در طراحی این عنوان را از سوی هیات داوران دریافت کردند.

در گروه سایت‌های هنری سایت www.akkasee.com به‌دلیل طراحی خلاقانه و وجود صفحه اصلی جامع و همچنین داربودن بخش های گوناگون و نمایشگاه به‌صورت فعال از سوی هیات داوران حائز رتبه اول شد.

در بخش سایت‌های فرهنگی، سایت www.pendar.net به دلیل پوشش جامع رویداد های فرهنگی و هنری و طراحی رابط کاربری مناسب از سوی هیات داوران دومین جشنوارن آنلاین وب‌سایت‌های ایران به عنوان سایت برتر در این گروه معرفی شد.

در بخش میکروبلاگ‌ها، سایت وی‌ویو www.viwio.com با عنوان اولین سایت ایرانی میکروبلاگ، به‌دلیل فراهم سازی قابلیت به‌روزرسانی و مینی بلاگ با تمام امکانات موجود و همچنین دسترسی از طریق موبایل از سوی هیات داوران شایسته‌ی دریافت رتبه نخست دانسته شد.

 
 

ارسال مطلب به:

Cloob del.icio.us  Digg Socializer  
 

 

 

 رسانه‌های جمعی | رسانه‌های اجتماعی | رسانه‌های دیجیتال | رسانه‌های شخصی | روزنامه‌نگاری | علوم ارتباطات | زندگی رسانه‌ای | تبلیغات | سازمان‌های رسانه‌ای | رویدادها

صفحه اول |
راهنمای روزنامه‌نگاران | راهنمای دانشگاه و آموزش | رسانه‌های اجتماعی | برچسب‌ها | پیوندها | نقشه ‌سایت | تبلیغات | درباره ما | RSS

 
 
صفحه اول
رسانه‌های جمعی
رسانه‌های دیجیتال
رسانه‌های شخصی
رسانه‌های اجتماعی
سازمان‌های رسانه‌ای
رویدادهای رسانه‌ای
زندگی رسانه‌ای
علوم ارتباطات
روزنامه‌نگاری
تبلیغات
 
خبرنامه

با وارد کردن ایمیل و مشترک شدن در خبرنامه، مطالب روزانه ارسال می‌شود

 

 

 

 
info-at-medianews.ir Feed Google Plus Twitter Facebook FriendFeed